VIVO! Piła

VIVO! to marka centrów handlowych stworzona przez IMMOFINANZ. Koncepcja ta została opracowana z myślą o mniejszych miastach z zasięgiem całkowitym umożliwiającym dotarcie do co najmniej 200.000 osób. Centra handlowe VIVO! funkcjonują z powodzeniem m.in. w Polsce i zapewniają mieszkańcom nie tylko nowy wymiar zakupów, ale także doskonałe miejsce spotkań. Głównie dzięki zaproponowanej odpowiedniej mieszance międzynarodowych i lokalnych najemców oraz koncentracji skierowanej na zaproponowaniu odpowiedniej atmosfery zakupowej, a także szerszej, w porównaniu z konkurencją, oferty usług.

Działające od października 2014 VIVO! Piła to pierwsze centrum handlowe otwarte pod marką parasolową VIVO!. Powierzchnia handlowa liczy ponad 24 000 m2, na której z powodzeniem działa 70 sklepów. Dla zwiększenia komfortu galeria oferuje bezpłatny parking, darmowe Wi-Fi, pokoje rodzica, plac zabaw, strefy relaksu, samoobsługowy serwis rowerowy, strefę gastronomiczną oraz ułatwienia dla niepełnosprawnych.

Loading
Jeśli tekst na tej stronie nie wyświetla się, powiadomienie o uczciwym przetwarzaniu danych można otrzymać pisząc na adres privacy@flex-e-card.com.