Drodzy Posiadacze Kart,

Chcielibyśmy podzielić się z Wami kilkoma nowościami. Wychodzimy z naszej współpracy z kartami podarunkowymi GPS, więc będzie to oznaczać pewne zmiany. Prosimy zwrócić uwagę na poniższe informacje, które będą miały wpływ na konto osób, które takie karty posiadają.

Od 30 czerwca 2023 r. właściciel karty nie będzie mógł wydawać środków z karty GPS ani dokonywać dalszych transakcji na koncie.

Od tej daty {30/6/2023} klient może odzyskać wszelkie niewygasłe środki na koncie, kontaktując się z naszym zespołem obsługi klienta pod numerem +48 224906923. Właściciel karty będzie musiał przedstawić zaktualizowany dowód tożsamości, dowód adresu i dane bankowe dla konta bankowego, na które chcesz wysłać środki, które nie wygasły.

Na koniec chcielibyśmy podziękować za wsparcie i życzyć wszystkiego najlepszego.

VIVO! Piła

VIVO! to marka centrów handlowych stworzona przez IMMOFINANZ. Koncepcja ta została opracowana z myślą o mniejszych miastach z zasięgiem całkowitym umożliwiającym dotarcie do co najmniej 200.000 osób. Centra handlowe VIVO! funkcjonują z powodzeniem m.in. w Polsce i zapewniają mieszkańcom nie tylko nowy wymiar zakupów, ale także doskonałe miejsce spotkań. Głównie dzięki zaproponowanej odpowiedniej mieszance międzynarodowych i lokalnych najemców oraz koncentracji skierowanej na zaproponowaniu odpowiedniej atmosfery zakupowej, a także szerszej, w porównaniu z konkurencją, oferty usług.

Działające od października 2014 VIVO! Piła to pierwsze centrum handlowe otwarte pod marką parasolową VIVO!. Powierzchnia handlowa liczy ponad 24 000 m2, na której z powodzeniem działa 70 sklepów. Dla zwiększenia komfortu galeria oferuje bezpłatny parking, darmowe Wi-Fi, pokoje rodzica, plac zabaw, strefy relaksu, samoobsługowy serwis rowerowy, strefę gastronomiczną oraz ułatwienia dla niepełnosprawnych.

Loading
Jeśli tekst na tej stronie nie wyświetla się, powiadomienie o uczciwym przetwarzaniu danych można otrzymać pisząc na adres privacy@flex-e-card.com.